KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11587189
nr 1158 7189
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Signerad och daterad -44, Söder Mälarstrand, motivet: 23x42
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:54:25
23/1 23:17:57
150 kr
25/1 09:53:11
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw